Vzdelávanie


Obchodovanie na burze nie je výsadou úzkeho okruhu zasvätených, ani nie je treba vysoký počiatočný kapitál. K úspechu vedú kvalitné informácie a skúsenosti z reálneho obchodovania.

Veľmi veľa kníh sa zaoberá obchodovaním na burze. Internet obsahuje nepreberné množstvo informácií. Znamená to však stovky hodín samoštúdia, začiatočník často zablúdi do slepej uličky nepoužiteľných teórií. Výsledkom je premárnený čas a následne stratené peniaze.

Existuje podstatne efektívnejšia cesta k získaniu vedomostí a potrebných skúseností. Podľa želania návštevníkov webu rozširujeme služby o praktické semináre a individuálne konzultácie. Naše semináre a individuálne konzultácie sú pripravené na základe praktických skúseností z vlastného obchodovania na burze. Nezaťažujeme nadmernou teóriou, zameriavame sa na prax. Naši lektori aktívne (a úspešne) obchodujú na burze, na vlastných účtoch. Učíme teda len to, čo sami aktívne obchodujeme.
Prednáška pre členov Klubu investorov Vysokej školy ekonomickej, Praha. - I. diel
Prednáška pre členov Klubu investorov Vysokej školy ekonomickej, Praha. - II. diel

Opcie - individuálna celodenná konzultácia

lektor: Martin Kopáček, vedúci predaja SILVERUM s.r.o., trader
cena: 6840,- Kč
Termín Vašej individuálne konzultácie dohodnete na info@silverum.cz alebo na infolinke +420 605 012 333
Individuálna celodenná konzultácia je vždy pre jediného klienta - lektor sa venuje len Vám. Tempo výkladu sa prispôsobí Vašim potrebám, takže nemusíte mať obavy z toho, že Vám niečo "utečie". Po absolvovaní konzultácie budete naďalej zadarmo s lektorom po skype preberať otázky, nápady atď. Tradingová konzultácie Vám tak zaisťuje trvalý informačný servis.

Martin Kopáček obchoduje opcie, používa jednoduché stratégie s dôrazom na minimalizáciu rizika. Obchoduje opcie na drahé kovy, aj na indexy. Dozviete sa, ako opciami zabezpečiť príjem dokonca i z Vášho fyzického kovu! Stratégie obchodovania opcií sú časovo nenáročné, ku kontrole pozícií stačí často len päť minút denne.

Zoznámite sa s tým, čo sú opcie a ako sa používajú. Dozviete sa, aké fundamenty Vám pomôžu pri efektívnom výbere stratégie a ako vyhodnotíme zaujímavé obchody. Naučíte sa obmedziť riziko na minimum. Získate funkčné obchodné systémy, ktoré lektor s úspechom obchoduje na svojom osobnom účte. Súčasťou konzultácie je pracovný manuál.

S lektorom budete ďalej v kontakte prostredníctvom skypu podľa Vašich potrieb.

Prečo práve opcie?
Opcie majú radu výhod. Predovšetkým umožňujú (na rozdiel od akcií) zarábať aj v čase, keď sa trh nehýbe. Správne zvolené stratégie generujú zisk, pričom nie je podmienkou správne určiť smer trhu. Opcie môžu vynášať vcelku stabilný mesačný príjem. Opcie sú časovo nenáročné. Opcie umožňujú obchodovanie s minimálnym rizikom a taktiež s minimálnym kapitálom. Opcie môžu slúžiť ako nástroj na zabezpečenie hodnoty (napríklad u nakúpeného fyzického striebra). Opcie sú veľmi variabilné, dajú sa obchodovať s minimálnym kapitálom.
Potrebujete viac informácií??

Píšte na info@silverum.cz alebo volajte na infolinku +420 605 012 333

Termín Vašej individuálne konzultácie si môžete už teraz dohovoriť na info@silverum.cz alebo volajte na infolinku +420 605 012 333
Mohlo by Vás zaujímať:

Výnos 38 % je důvod ke spokojenosti

Naši klienti dosáhli zisk 20% již v červnu

Lednové žně: Investiční stříbro a indexy

Rozhovor s opčním traderem

Kyperská krize z pohledu tradera