O nás


Hlavnou činnosťou holdingu SILVERUM je veľkoobchod a maloobchod s fyzickým striebrom, zlatom a ostatnými investičnými kovmi.

Materská spoločnosť SILVERUM s.r.o. má administratívnu centrálu v Prahe. Firma prevádzkuje na adrese www.silverum.cz e-shop, určený predovšetkým koncovým zákazníkom. Pre stredných a veľkých investorov zabezpečuje ďalšie rozšírené súvisiace služby. Poskytujeme špecializované poradenstvo zamerané na problematiku hedgingu, burzových a mimoburzových doplnkových investičných nástrojov. Naši ľudia sú rešpektovanými odborníkmi v odbore komodít a derivátov. Sú pravidelne pozývaní do relácií s ekonomickou tematikou, publikujú v odborných elektronických i tlačených médiách.

Ďalším projektom skupiny je elektronická Burza Drahých Kovov, ktorú nájdete na internetovej adrese http://burzadrahychkovu.cz . Jedná sa o unikátny portál slúžiaci pre vzájomné obchodovanie s fyzickými investičnými kovmi priamo medzi investormi. SILVERUM poskytuje technickú platformu a garantuje vysporiadanie obchodov.
Súčasťou obchodnej skupiny je ďalej spoločnosť SILVERUM GmbH, so sídlom v Regensburgu.

Filozofiou celej skupiny SILVERUM je otvorený prístup k zákazníkom. Ponúkame iba vysoko likvidné a z hľadiska pôvodu a rýdzosti overený sortiment. Naše ceny sú pevne zviazané s burzovými kotáciami, samozrejmosťou je spätný výkup. Vytvárame strieborný trh v Európe, po vzore už osvedčeného amerického trhu, ktorý má v USA dlhoročnú tradíciu. Pomáhame začínajúcim aj skúseným investorom so vzdelávaním a získavaním dôležitých informácií. Úspech a dosiahnutý zisk našich klientov je naša najlepšia vizitka!
Filip Jeřábek
Filip Jeřábek

manažér logistiky
Aktivity: Vedúci logistického centra a starostlivosti o zákazníkov
Mgr. Jan Hájek
Mgr. Jan Hájek

analytik a konzultant
Aktivity: Investičné stratégie v ETF a komoditných indexoch.
Menová a fiškálna politika USA a EÚ.
Jiří Jánský
Jiří Jánský

analytik a konzultant
Aktivity: Opčné stratégie na odborové indexy, investície do drahých a priemyselných kovov.
Makroekonomická analýza EÚ a emerging markets.
Ing. Jindřich Walter
Ing. Jindřich Walter

analytik a konzultant
Aktivity: Špecialista na investície do ťažobných firiem a odborových indexov.
Prax v ťažobných firmách v Kanade a Latinskej Amerike.
Martin Kopáček
Martin Kopáček

špecialista na hedging
analytik
Aktivity: Obchodovanie opcií a ETF na burzách v USA, hedgovanie portfólia prostredníctvom indexov volatility.