Strieborná tehla 1000 oz - COMEX deliverable

Strieborná tehla 1000 oz - COMEX deliverable

EUR 19.621,36 s DPH

EUR 16.216,00 bez DPH

na objednávku - po kusoch

  • Youtube

Základné informácie

Tisíciuncová strieborná tehla, ktorú teraz ponúkame aj investorom v SR, je vhodná najmä pre väčšie investície do striebra vďaka nízkej prémii nad spotovou cenou. Tieto strieborné tehly navyše spĺňajú všetky požiadavky pre použitie pri vyporiadaní kontraktov na svetových komoditných burzách (COMEX, LBMA), sú to teda "Comex good delivery bars". Vďaka spoločnosti SILVERUM s.r.o. môže teraz do týchto strieborných tehál investovať aj záujemca zo Slovenskej republiky.

Hmotnosť: približne 1000 trojských uncí (cca 31,1 kg) - platíte vždy presne za hmotnosť konkrétnej tehlyPo obdržaní zálohy a transfere prostriedkov na zahraničnú fixáciu bude zákazníkovi ponúknutá záväzná trhová cena. Po odsúhlasení ceny bude objednávka zrealizovaná. V prípade, že zákazník nebude chcieť trhovú cenu akceptovať, dôjde k zrušeniu transakcie. Zložená záloha bude po odpočítaní poplatkov za medzinárodný prevod a smenu vrátená zákazníkovi.

V prípade záujmu nás prosím najprv telefonicky kontaktujte. Všetko potrebné pred odoslaním zálohy s Vami bude dohodnuté individuálne.

Špecifikácia produktu

Minimálny odber: od 1 ks,
na objednávku
Výška:* +-33cm
Šírka:* +-12cm
Hrúbka:* +-9cm
Hmotnosť:* cca 1000 trojských uncí
(cca 31,1kg)
Rýdzosť: 99,9% Ag
Výrobca: rôzni, např. Johnson Matthey
*Pozn.: Jedná sa o obvyklé hodnoty, rozmery a hmotnosť každej tehly sa líšia