Strieborná tehla Engelhard 100 oz

Strieborná tehla Engelhard 100 oz
Spätný výkup
IRA Acceptable

na objednávku - po kusoch

Množstvo CENA BEZ / S DPH
1-4 ksEUR 1.768,16 / EUR 2.139,48
5+ ksEUR 1.741,64 / EUR 2.107,39
  • Youtube

Základné informácie

Strieborná tehla Engelhard v klasickom prevedení. Veľmi zaujímavý dizajn, číslovaný zliatok, kolmé hrany. Tento typ striebornej tehly je k dispozícii nepravidelne, v obmedzenom množstve. Zlieváreň Engelhard patrila medzi najstarších výrobcov strieborných tehál, komerčné strieborné tehly v prevedení 100 uncí sa ale už roky nevyrábajú. Preto sa strieborná stouncová tehla tejto značky na trhu objavuje nepravidelne.

Ide o zberateľské kusy. Každú striebornú tehlu Engelhard automaticky testujeme a protokol o vykonaní kontroly rýdzosti dostane kupujúci ku každej striebornej tehle Engelhard zadarmo.

Vyhľadávaný typ, pridaná estetická a zberateľská hodnota. Dobrá investícia nielen do investičného striebra, ale aj do legendárnej značky striebornej tehly.
Strieborné tehly s hmotnosťou 100 uncí sú veľmi populárne medzi investormi po celom svete. Tieto strieborné tehly sú vhodné pre investorov, ktorí budujú väčšiu pozíciu vo fyzickom striebre. Stouncové tehly investorovi zaistia zachovanie flexibility pri postupnom predaji, čo napríklad veľké tisícuncové tehly už neumožňujú. Tehly s hmotnosťou 100 uncí sú preto mimoriadne vhodnou voľbou pre pravidelné a dlhodobejšie investície do striebra..Špecifikácia produktu

Minimálny odber: od 1 ks
Výška: 13 cm
Šírka: 7,6 cm
Hrúbka: 3 cm
Hmotnosť: 100 trojských uncí
(cca 3,11kg)
Rýdzosť: 99,9% Ag
Výrobca: Engelhard