Strieborný zliatok Johnson Matthey 1 oz

Strieborný zliatok Johnson Matthey 1 oz
Spätný výkup
IRA Acceptable

momentálne nedostupné

Množstvo CENA BEZ / S DPH
1-99 ksEUR 19,86 / EUR 24,03
100-499 ksEUR 19,72 / EUR 23,86
500+ ksEUR 19,56 / EUR 23,67
  • Youtube

Základné informácie

Číslované strieborné zliatky!

Jednouncový strieborný zliatok Johnson Matthey patrí medzi vysoko likvidné investičné produkty. Zliatok v sebe spája vysokú likviditu a svetovú obľubu značky Johnson Matthey.
Rafinéria drahých kovov Johnson Matthey je najstarším spracovateľom drahých kovov na svete. Strieborné zliatky a strieborné tehly z produkcie Johnson Matthey patria medzi najviac cenené investičné zliatky, medzi investormi sa tešia veľkej popularite.

Tento investičný strieborný zliatok obsahuje jednu trojskú uncu čistého striebra. Na lícnej strane je razba znaku Johnson Matthey, tvoreného iniciálmi JM a skríženými kladivkami. Líce ďalej obsahuje označenie rýdzosti (0.999) a hmotnosť obsahu čistého striebra (1 ounce troy). V matnom poli je vyrazené unikátne výrobné číslo zliatku. Na rubovej strane sa v šikmých pásoch strieda logo a názov rafinéra.

Jednouncové strieborné zliatky Johnson Matthey sú balené do PVC fólie. Tým je obmedzené poškodenie strieborných zliatkov pri transporte, ochranná fólia spomaľuje oxidačné procesy na povrchu strieborného zliatku. Vybratie strieborného zliatku z fólie nemá vplyv na spätný výkup - strieborné zliatky vykupujeme aj bez pôvodného obalu.

Pri objednávke nad 20 oz cenu garantujeme za predpokladu, že pohyb kurzu striebra na burze v deň pripísania platby na náš účet neprekročí 3% oproti stavu v deň objednávky.Špecifikácia produktu

Minimálny odber: od 1 ks
Výška: 50 mm
Šírka: 29 mm
Hrúbka: 2,7 mm
Hmotnosť: 1 trojská unce
Rýdzosť: 99,9% Ag
Výrobca: Johnson Matthey
Balenie - PVC fólia: 20