Strieborný zliatok NTR 10 oz

Strieborný zliatok NTR 10 oz
Spätný výkup
IRA Acceptable

momentálne nedostupné

Množstvo CENA BEZ / S DPH
1-9 ksEUR 168,37 / EUR 203,73
10-49 ksEUR 167,19 / EUR 202,30
50+ ksEUR 165,84 / EUR 200,67
  • Youtube

Základné informácie

Strieborné zliatky s hmotnosťou 10 uncí sú vyrábané spoločnosťou NTR Metals z USA. Na lícnej strane je logo výrobcu s nápismi "ASSAYERS & REFINERS", označenie kvality striebra "FINE SILVER .999" a hmotnosti "10 ounces TROY". Na rubovej strane sa v šikmých pásoch strieda logo a názov výrobcu strieborného zliatku.

Spoločnosť NTR Metals patrí k popredným svetovým producentom strieborných investičných zliatkov. Strieborné zliatky NTR sa tešia mimoriadnemu záujmu investorov, najmä kvôli výbornej likvidite na svetových trhoch. Firma NTR Metals vždy plne garantuje čistotu, hmotnosť i kvalitu strieborných zliatkov.

Strieborné zliatky z produkcie NTR Metals sú balené do PVC fólie. Tým je obmedzené poškodenie zliatkov pri transporte, ochranná fólia spomaľuje oxidačné procesy na povrchu zliatku. Vybratie zliatku z fólie nemá vplyv na spätný výkup - zliatky vykupujeme aj bez pôvodného obalu.

Výhodou desaťuncových zliatkov je (oproti zliatkom s vyššou hmotnosťou) aj možnosť diverzifikácie, preto sú tieto zliatky medzi investormi veľmi obľúbené. Desaťuncové zliatky sú mimoriadne praktické pri obchodovaní.


Pri objednávke nad 20 oz cenu garantujeme za predpokladu, že pohyb kurzu striebra na burze v deň pripísania platby na náš účet nepresiahne 3% oproti stavu v deň objednávky..Špecifikácia produktu

Minimálny odber: od 1 ks
Výška: 90 mm
Šírka: 52 mm
Hrúbka: 7 mm
Hmotnosť: 10 trojských uncí (311g)
Rýdzosť: 99,9% Ag
Výrobca: NTR Metals