Strieborný zliatok Sunshine Mint 1 oz

Strieborný zliatok Sunshine Mint 1 oz
Spätný výkup
IRA Acceptable

skladom, pripravené na odoslanie

Množstvo CENA BEZ / S DPH
1-19 ksEUR 17,52 / EUR 21,20
20-99 ksEUR 17,40 / EUR 21,06
100-499 ksEUR 17,35 / EUR 20,99
500+ ksEUR 17,26 / EUR 20,89
  • Youtube
TIP: Tester pre strieborné zliatky Sunshine

Strieborné zliatky s hmotnosťou 1 unca sú vyrábané spoločnosťou Sunshine Mint z USA. Na lícnej strane je letiaci orol a slnko, s nápismi "SUNSHINE MINTING", označenie kvality striebra ".999 FINE SILVER " a hmotnosti "1 OUNCE". Na rubovej strane je v šikmých pásoch polené slnko. V stredovej časti je kruhová plocha s nápisom "MINT MARKS SI" s ochranným prvkom (viditeľný iba pod špeciálnou fóliou, ktorá nie je súčasťou dodávky).

Spoločnosť Sunshine Mint patrí k popredným svetovým producentom strieborných investičných zliatkov. Strieborné zliatky Sunshine Mint sa tešia veľkému záujmu investorov, najmä kvôli likvidite na svetových trhoch. Firma Sunshine Mint vždy plne garantuje čistotu, hmotnosť i kvalitu strieborných zliatkov.

Strieborné zliatky z produkcie Sunshine Mint sú balené do PVC fólie, ktorá kvôli kontrole hologramu može byt otvorená. Vybratie zliatku z fólie nemá vplyv na spätný výkup - zliatky vykupujeme aj bez pôvodného obalu.

Výhodou uncových zliatkov je aj možnosť diverzifikácie, preto sú tieto zliatky medzi investormi veľmi obľúbené. Uncové zliatky sú mimoriadne praktické pri obchodovaní.

Pri objednávke nad 20 oz cenu garantujeme za predpokladu, že pohyb kurzu striebra na burze v deň pripísania platby na náš účet nepresiahne 3% oproti stavu v deň objednávky.Špecifikácia produktu

Minimálny odber: od 1 ks
Výška: 50,4 mm
Šírka: 29,7 mm
Hrúbka: 2,7 mm
Hmotnosť: 1 trojská unce
Rýdzosť: 99,9% Ag
Výrobca: Sunshine Minting