Strieborný zliatok Sunshine Mint 5 oz

Strieborný zliatok Sunshine Mint 5 oz
Spätný výkup
IRA Acceptable

skladom, pripravené na odoslanie

Množstvo CENA BEZ / S DPH
1-19 ksEUR 89,16 / EUR 107,88
20-99 ksEUR 88,53 / EUR 107,13
100+ ksEUR 87,82 / EUR 106,26
  • Youtube

Základné informácie

TIP: Tester pre Strieborné zliatky Sunshine


Strieborné zliatky s hmotnosťou 5 uncí sú zmenšenou verziou desaťuncovej predlohy. Zliatky razí spoločnosť Sunshine Mint z USA.

Na lícnej strane je orol v lete a slnko, s nápismi "SUNSHINE MINTING", označenie kvality striebra ".999 FINE SILVER" a hmotnosti "5 Ounces".

Na rubovej strane je v šikmých pásoch polené slnko. V prostrednej časti je kruhová plocha s nápisom "MINT MARKS SI" s ochranným prvkom (je viditeľný pod kontrolnou fóliou, ktorá nie je súčasťou dodávky).

Spoločnosť Sunshine Mint patrí k popredným svetovým producentom strieborných investičných zliatkov. Strieborné zliatky Sunshine Mint sa tešia veľkému záujmu investorov, najmä kvôli likvidite na svetových trhoch a novému ochrannému prvku na striebornom zliatku. Firma Sunshine Mint vždy plne garantuje čistotu, hmotnosť i kvalitu strieborných zliatkov.

Strieborné zliatky z produkcie Sunshine Mint sú balené do PVC fólie, ktorá kvôli kontrole hologramu na rubovej strane môže byť otvorená. Tým je obmedzené poškodenie zliatkov pri transporte. Vybratie zliatku z fólie nemá vplyv na spätný výkup - zliatky vykupujeme aj bez pôvodného obalu.

Výhodou päťuncových zliatkov je (oproti zliatkom s vyššou hmotnosťou) možnosť diverzifikácie, preto sú tieto zliatky medzi investormi veľmi obľúbené. Päťuncové zliatky sú praktické pri obchodovaní.


Pri objednávke nad 20 oz cenu garantujeme za predpokladu, že pohyb kurzu striebra na burze v deň pripísania platby na náš účet neprekročí 3% oproti stavu v deň objednávky.
Špecifikácia produktu

Minimálny odber: od 1 ks
Výška: 61 mm
Šírka: 35 mm
Hrúbka: 8 mm
Hmotnosť: 5 trojských uncí (155,5g)
Rýdzosť: 99,9% Ag
Výrobca: Sunshine Minting