Spätný výkup investičného striebra


Spoločnosť SILVERUM s.r.o. ponúka jednoduchý a bezproblémový spätný výkup investičného striebra od svojich zákazníkov. Výkup je garantovaný na všetko striebro zakúpené u spoločnosti SILVERUM s.r.o. Táto nadštandardná služba významným spôsobom zatraktívňuje ponuku spoločnosti. Striebro zo silverum.sk sa tým stáva pre kvalifikovaných investorov ideálnou voľbou. Výkupné ceny sa neustále menia podľa situácie na svetovom i domácom trhu s fyzickým zlatom a striebrom.
Fyzické osoby (neplátci DPH) platia pri nákupe striebra síce cenu s DPH, ale toto DPH naša firma celé odvádza štátu podľa platnej legislatívy. Nákup striebra je podľa platnej legislatívy zaťažený daňou z pridanej hodnoty (DPH). DPH je predávajúcim (plátcom DPH) následne odvedené štátu. Pri spätnom výkupe preto nemožno vrátenie DPH nárokovať. Všetko je popísané v sekcii DPH u striebra .

Aktuálna výkupná cena pre STRIEBRO:
mince American Silver Eagle (do 100 oz celkovo): spot + 2,5% bez DPH
ostatné mince, 10oz zliatky (do 100 oz celkovo): spot bez DPH
100oz tehly, mince a zliatky v množstvách nad 100oz: spot - 7% bez DPH
Aktuálna spot cena: tu

Aktuálna výkupná cena pre ZLATO:
spot
Aktuálna spot cena: tu

Príklad pre striebro (spot a kurz USD sú ilustratívne)
hmotnosť: 1 trojská unca
spot striebro: $20
kurz EUR/USD: 1,30
výpočet výkupnej ceny: 20 ÷ 1,30 = 15,38 EUR

Príklad pre zlato (spot a kurz USD sú ilustratívne)
hmotnosť: 1 trojská unca
spot zlato: $1200
kurz EUR/USD: 1,30
výpočet výkupnej ceny: 1200 ÷ 1,30 = 923 EUR

Podmienky výkupu
Za túto cenu vykupujeme len vlastný a nepoškodený tovar. Investičné striebro nespĺňajúce vyššie uvedené dve podmienky bude ocenené individuálne a jeho odber nie je garantovaný. Neinvestičné striebro nevykupujeme.

Postup
Mince alebo zliatky zašlite ako cennú zásielku na našu adresu pre realizáciu výkupu: SILVERUM s.r.o., P.O.BOX 7, 320 00 Plzeň, Česká republika.
Nie je možné použiť dobierku. Priložíte kópiu dokladu o nadobudnutí, a ak to nie je z faktúry zrejmé, uvediete svoje osobné údaje, telefón a bankové spojenie pre platbu. Akonáhle zásielku odošlete, prosím oznámte túto skutočnosť vrátane obsahu zásielky mailom na info@silverum.cz alebo kontaktujte operátora na infolinke +420 605 012 333.
Po obdržaní zásielky Vás kontaktujeme. Po schválení transakcie Vám bude elektronicky zaslaná kúpna zmluva. Rozhodujúca je výkupná cena v deň prijatia zásielky, nie odoslania. Do 10-tich dní od podpisu zmluvy zašleme sumu odpovedajúcu cene na Váš účet. V prípade väčšieho objemu výkupu bude s Vami vopred dohodnutá cena a termín platby. Veľké objemy riešime v spolupráci s našimi zahraničnými zmluvnými partnermi.