Zlatý zliatok Johnson Matthey 1 oz

Zlatý zliatok Johnson Matthey 1 oz
Spätný výkup
IRA Acceptable

EUR 1.292,04 s DPH

EUR 1.292,04 bez DPH

na ceste

  • Youtube

Základné informácie

Investičné zlato: Investičný zlatý zliatok 1 unce


Zlatý investičný zliatok prestížnej značky Johnson Matthey v štandardnom prevedení jednej trojskej unce. Klasická razba od najstaršieho producenta zlatých zliatkov na svete patrí medzi najlikvidnejšie vo svojej kategórii. Na lícnej strane logo Johnson Matthey vrátane označenia rýdzosti, na rubovej strane zlatého zliatku sa logo JM opakuje v diagonálnych pásoch.

Zlatý zliatok Johnson Matthey spĺňa všetky kritériá, kladené na investičné zlato: vysoká rýdzosť, odolná razbová prémia, zaujímavý tradičný dizajn, renomovaný výrobca. Výborný pomer razebnej prémie / renomé producenta.Špecifikácia produktu

Minimálny odber: od 1 ks
Výška: 50,50 mm
Šírka: 30 mm
Hrúbka: 2 mm
Rýdzosť: 99,99% Au
Hmotnosť: 1 trojská unce (31,1g)
Výrobca: Johnson Matthey

Informácie na tomto webe predstavujú subjektívne názory spoločnosti SILVERUM s.r.o. a autorov, ktorí tu publikujú. SILVERUM s.r.o. nie je registrovaným investičným poradcom, brokerom, dealerom, agentom alebo reprezentantom žiadneho regulačného alebo podobného orgánu. Neponúkame žiadne analýzy alebo odporúčania týkajúce sa nákupu investičného striebra alebo možností obchodovať na finančných trhoch krátkodobo či dlhodobo. Spoločnosť SILVERUM s.r.o. ani autori, ktorí tu publikujú, nenesú žiadnu zodpovednosť za to, čo čitateľ urobí na základe názorov publikovaných v investorskej sekcii, v článkoch alebo kdekoľvek inde na tomto webe. Pri nákupe investičného striebra ste vystavení riziku straty. Rovnako ako na iných trhoch aj cena investičného striebra môže byť veľmi volatilná a môže rásť alebo klesať v závislosti od stavu svetových trhov.

Prístup na stránky www.silverum.sk môže byť zo strany Prevádzkovateľa podmienený poskytnutím niektorých osobných údajov Užívateľa v zmysle zák. č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov a prípadne aj právnych predpisov, v platnom znení. V takom prípade bude Prevádzkovateľ s týmito údajmi nakladať v súlade s platnými právnymi predpismi. Poskytnutím týchto údajov vyslovuje Užívateľ súhlas so spracovaním osobných údajov Prevádzkovateľom.