Strieborny zliatok Royal Canadian Mint 10 oz

Číslovaný strieborný investičné zliatok s hmotnosťou 10 trójskych uncí z produkcie Kanadskej kráľovskej mincovne. Zliatok je vyrábaný v excelentnej rýdzosti 99,99%, ako je u tohto rafinérie zvykom.

Strieborny zliatok Royal Canadian Mint 10 oz
Strieborny zliatok Royal Canadian Mint 10 ozStrieborny zliatok Royal Canadian Mint 10 ozStrieborny zliatok Royal Canadian Mint 10 ozStrieborny zliatok Royal Canadian Mint 10 oz
Cena za ks
432,70 €
357,61 € bez DPH
Skladom, pripravené na odoslanie

Tento tovar je možné zakúpiť v množstve 50 ks s fixáciou ceny.

Royal Canadian Mint
emitent

7,1 mm
hrúbka

51,9 mm
šírka

90 mm
dĺžka

10 tr. uncí (311,03 g) Ag
hmotnosť

99,99% Ag
rýdzosť

BU
prevedenie

Strieborný zliatok o hmotnosti 10 uncí z produkcie Kanadskej kráľovskej mincovne. Strieborný investičné zliatok je vyrábaný v excelentné rýdzosti 9999, každý zliatok je opatrený unikátnym sériovým číslom

Veľmi zaujímavé je riešenie hrany, ktorá je po celom obvode vybavená zvislými ryhami, ako to poznáme u mincí. Strieborný zliatok má na rube opakujúce sa motív stytlizovaného loga Kanadského javorového listu.

Toto logo je aj na líci, spolu s dvojjazyčným názvom výrobcu: Royal Canadian Mint + Monnaie Royale Canadienne (Kanadská kráľovská mincovňa). Dôvodom je známa dvojjazyčnosť Kanady, kde úradnými jazykmi je angličtina aj francúzština.

Na lícnej strane je ďalej označenie hmotnosti 10 oz (čiže 10 trojských uncí) a označenie rýdzosti 9999 medzi dvoma štylizovanými javorovými listami. Ďalej je nápis FINE SILVER + Argent PUR. V poslednom riadku je vyrazené unikátne sériové číslo strieborného investičného zliatku.

Strieborné zliatky 10 oz dopĺňajú sortiment strieborných mincí Maple Leaf a strieborných tehál 100 oz z produkcie Canadian Royal Mint. Tieto zliatky aj mince sú známe svojou vysokou rýdzosťou, kvalitou a rastúce likviditou.
Cena za ks
432,70 €
357,61 € bez DPH
Skladom, pripravené na odoslanie

Tento tovar je možné zakúpiť v množstve 50 ks s fixáciou ceny.

Váš dodávateľ rodinného striebra - už od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garancia spätného výkupu.
Tradícia
Viac ako 15 rokov na trhu.
Výhodné ceny
Garancia pôvodu a rýdzosti kovov.