Ako nakupovať

1. Tovar skladom

Pre bežné odbery je určený automatický systém e-shopu. Malé množstvo je možné objednať na dobierku (iba pre CZ), väčšie formou platby vopred na účet spoločnosti (pre celú EÚ). Platba vopred je zvýhodnená formou lacnejšieho poštovného. V e-shope si klient môže zvoliť menu CZK alebo EUR, po dohode prijímame aj USD.

2. Tovar, ktorý nie je skladom a veľké objednávky (nad 500oz)

Týmto spôsobom možno nakupovať aj tovar, ktorý nie je trvalo skladom alebo väčšie objemy kovu.

Objednávka sa nemusí vykonávať cez e-shop, zadáva sa individuálne, pomocou e-mailu či telefonicky. Po kontaktovaní záujemca získa konkrétne informácie podľa svojej požiadavky.

Všeobecne je postup nasledujúci. Klient, po prípadnej konzultácii, pošle e-mailom svoju objednávku, kde okrem požadovaného tovaru uvedie aj svoje osobné údaje pre budúce fakturáciu. Následne je zákazníkovi zaslaná výzva k platbe, vychádzajúce z aktuálnej ceny. Pokiaľ zákazník platbu vykoná bezodkladne a nedôjde medzi výzvou a platbou k významnému pohybu ceny, je ponúknutá cena zafixovaná ako konečná.

Fixáciu možno vykonať aj na základe potvrdenia o vykonanej platbe z banky klienta. Odporúča sa preto, zadať príkaz okamžite po obdržaní výzvy k platbe a ihneď odoslať potvrdenie z banky. V prípade, že by bola platba vykonaná neskôr a došlo k navýšeniu ceny, vyhradzujeme si právo rekotace (precenenie podľa aktuálnej situácie na trhu).

Po pripísaní platby na účet spoločnosti auringo s.r.o., bude vystavený daňový doklad a pošleme ho elektronicky klientovi. Ak je tovar skladom, odošleme ho počas 2 pracovných dní od pripísania platby, ak sa nedohodneme so zákazníkom inak. Ak sa musí kov objednať u mincovne, dodacia lehota je dlhšia, bežne 2-4 týždne. Predpokladané podmienky Vám oznámime pred uzavretím objednávky, vplyvom vyššej moci sa môže ale termín dodania predĺžiť.

Váš dodávateľ rodinného striebra - už od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garancia spätného výkupu.
Tradícia
Viac ako 15 rokov na trhu.
Výhodné ceny
Garancia pôvodu a rýdzosti kovov.