6x o investovaní a tradingu

Kniha o finančných trhoch, AOS, komoditách, spreadoch, opciách, akciách a drahých kovoch.

6x o investovaní a tradingu
Vypredané

Quastic
emitent

Unikátna publikácia, v ktorej nájdete pohľad na trhy od šiestich autorov, popis ich obchodných stratégií a celý rad ďalších užitočných informácií.

Kniha je rozdelená do týchto sekcií:

Základné pojmy finančných trhov
Bolo nám jasné, že táto kniha sa dostane do ruky nielen skúseným burzovým obchodníkom, ale aj nováčikom. Preto sme nevynechali kapitolu, kde vám David Puchýř vysvetlí základy obchodovania.

Automatické obchodné systémy
Druhú kategóriu, kde už nájdete konkrétne obchodné prístupy, si vzal na starosť Zdeněk Zaňka. V tejto časti do detailov rozoberie, ako sa automatické stratégie stavajú, na čo si dať pozor a pod.

Komodity a komoditné spready
Elena Lindišová je skúsená obchodníčka, ktorá sa venuje obchodovaniu komoditných spreadov. V jej časti nájdete podrobný popis ich obchodovania a tiež konkrétne stratégie.

Opcie
Jan Kaška je členom investičného výboru fondu Charles Bridge, kde obchodujú opčné stratégie na obrovskom kapitále. Vzal si na starosť túto časť, kde vás ľudskou a pochopiteľnou formou zoznámi so svetom opcií a tiež pridá dve konkrétne obchodné stratégie.

Akcie a investície
Investovanie do akcií, čiže kupovanie podielov vo firmách, je snáď najstarším spôsobom obchodovania. Jakub Bezděkovský sa tejto oblasti venuje mnoho rokov a zoznámi vás s týmto svetom. Prečo investovať? Ako? Do čoho? Na tieto otázky nájdete odpovede v kapitole Jakuba Bezděkovského.

Drahé kovy
Zlato a striebro boli odjakživa považované za finančné kovy a v dlhodobom horizonte si držia svoju cenu. Jan Rohrbacher, konateľ spoločnosti SILVERUM®, napísal časť o drahých kovoch, kde podrobne rozoberá historický aj fundamentálny pohľad.

Vypredané
Váš dodávateľ rodinného striebra - už od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garancia spätného výkupu.
Tradícia
Viac ako 10 rokov na trhu.
Výhodné ceny
Garancia pôvodu a rýdzosti kovov.