Silverum Club

Staráme sa o našich verných investorov do drahých kovov.
Odmeníme Vás zľavou až do výšky 2 %. Stačí u nás len pravidelne nakupovať.

Členstvo v Silverum Club

Zapojte sa

Chcete využiť výhody členstva?
Stačí sa zaregistrovať v našom e-shope.

Pokiaľ už máte zákaznícky účet, automaticky sa stávate členom Silverum Club.

Úroveň Vášho členstva a z neho vyplývajúce zľavy závisia od celkového objemu Vašich dokončených objednávok.
Prehľad o svojom členstve a zľavách nájdete na svojom zákazníckom konte.

1. úroveň

Ak u nás nakúpite v celkovej hodnote aspoň 50 tisíc Kč, získate zľavu až 0,20 % pre budúce objednávky.

2. úroveň

Ak u nás nakúpite v celkovej hodnote aspoň 250 tisíc Kč, získate zľavu až 0,5 % pre budúce objednávky.

3. úroveň

Ak u nás nakúpite v celkovej hodnote aspoň 1 milión Kč, získate zľavu až 2 % pre budúce objednávky.

Do 3. úrovne členstva je potrebné nakúpiť za 96 360 Kč
Ceny 2. úrovně (aktívny)
0,5% zľava
Ceny 3. úrovně
2,0% zľava
Viac o Silverum Club

Členstvo v Silverum Club je úplne bezplatné a nezáväzné. Na oplátku za Vašu vernosť jednoducho získate lepšie nákupné ceny Vašich obľúbených investičných kúskov.

Často sa pýtate…

Rozdiel je v úrovni zliav na zlaté, strieborné a iné produkty pre jednotlivé úrovne členstva. Nasledujúca tabuľka poskytuje lepší prehľad:

Úroveň členstva Zlato Striebro Ostatné
1. 0,10 % 0,20 % 0,20 %
2. 0,25 % 0,50 % 0,50 %
3. 1,00 % 2,00 % 2,00 %

Ceny jednotlivých produktov v e-shope už plne odrážajú Vašu úroveň členstva, teda sú zobrazené vrátane členskej zľavy. O zľavu nie je potrebné nikde žiadať, načíta sa automaticky, ak ste prihlásení do svojho zákazníckeho účtu.

Nie, keď dosiahnete určitú úroveň členstva, nie je možné ju znížiť. Úroveň členstva, ktorú ste dosiahli, je trvalá, a preto na jej udržanie nie je potrebné vykonať napr. minimálny objem objednávok za mesiac, rok atď.

Áno, ak si zaregistrujete účet s rovnakou e-mailovou adresou ako pri predchádzajúcich nákupoch bez registrácie, všetky nákupy budú automaticky priradené k Vášmu zákazníckemu účtu.

Z dôvodu Vašej bezpečnosti je zmena Vášho prihlasovacieho e-mailu možná len s naším súhlasom a následným overením. Po úspešnej zmene si však svoje členstvo samozrejme zachováte.

V takom prípade - po predchádzajúcej kontrole a overení - prenesieme Vaše existujúce nákupy z viacerých e-mailových adries pod jednu (zlúčime ich pod jeden zákaznícky účet) a Vaša úroveň členstva sa potom určí na základe celkovej sumy všetkých uskutočnených nákupov.

Zmena bude účinná okamžite po úspešnom dokončení Vašej objednávky, teda po jej zaplatení a úspešnom odoslaní na Vašu adresu. V rámci Vášho zákazníckeho účtu sú všetky takéto objednávky označené ako "Zaúčtovaná" alebo "Súčet-zaúčtovaná" v prípade nákupov na Strieborný účet. Práve tieto stavy objednávok sú rozhodujúce pre stanovenie Vašich celkových nákupov a súvisiacej úrovne členstva.

Áno, pri objednávaní fixácií sa pri určovaní konečnej kúpnej ceny zohľadní množstevná zľava (ak je pre daný výrobok a objednané množstvo k dispozícii) a úroveň Vášho členstva.

Nie, členstvo nie je spoplatnené a ani Vás k ničomu nezaväzuje.

Áno, nákupy na Striebornom účte sa započítavajú do celkového objemu nákupov, a teda aj do Vašej úrovne členstva. Logistika e-shopu a účtov je však oddelená a objednávky nie je možné posielať spoločne.

Nie, to nie je možné. Pred zadaním objednávky sa uistite, že ste prihlásení do svojho zákazníckeho konta. Len tak sa zaručí správne načítanie zľavy podľa úrovne Vášho členstva.

Nie je. V ojedinelých prípadoch si spoločnosť Silverum vyhradzuje právo zrušiť členstvo v prípade porušenia podmienok zo strany klienta. Patrí sem napríklad nezaplatenie objednaného tovaru, neoprávnené neprijatie zásielky apod.

Váš dodávateľ rodinného striebra - už od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garancia spätného výkupu.
Tradícia
Viac ako 15 rokov na trhu.
Výhodné ceny
Garancia pôvodu a rýdzosti kovov.