O spoločnosti

Hlavnou činnosťou holdingu SILVERUM je veľkoobchod a maloobchod s fyzickým striebrom, zlatom a ostatnými investičnými kovy.

Materská spoločnosť SILVERUM s.r.o. má administratívnu centrálu v Prahe. Firma prevádzkuje na adrese www.silverum.sk e-shop, určený predovšetkým koncovým slovenským zákazníkom. Pre stredné a veľké investorov zabezpečuje ďalšie rozšírené súvisiace služby. Poskytujeme špecializované poradenstvo zamerané na problematiku hedgingu, burzových a mimoburzových doplnkových investičných nástrojov. Naši ľudia sú rešpektovanými odborníkmi v odbore komodít a derivátov. Sú pravidelne pozývaní do relácií s ekonomickou tematikou, publikujú v odborných elektronických i tlačených médiách.

Ďalším projektom skupiny je elektronická Burza Drahých Kovov, ktorú nájdete na internetovej adrese http://BurzaDrahychKovu.cz. Jedná sa o unikátny portál slúžiaci pre vzájomné obchodovanie s fyzickými investičnými kovmi priamo medzi investormi. SILVERUM poskytuje technickú platformu a garantuje vysporiadanie obchodov.

Filozofiou celej skupiny SILVERUM je otvorený prístup k zákazníkom. Ponúkame iba vysoko likvidné a z hľadiska pôvodu a rýdzosti overený sortiment. Naše ceny sú pevne zviazané s burzovými kurzami, samozrejmosťou je spätný výkup. Vytvárame strieborný trh v Európe, po vzore už osvedčeného amerického trhu, ktorý má v USA dlhoročnú tradíciu. Pomáhame začínajúcim aj skúseným investorom so vzdelávaním a získavaním dôležitých informácií. Úspech a dosiahnutý zisk našich klientov je naša najlepšia vizitka!
Váš dodávateľ rodinného striebra - už od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garancia spätného výkupu.
Tradícia
Viac ako 10 rokov na trhu.
Najlepšie ceny
striebra na Slovensku.
Garancia pôvodu a rýdzosti kovov.