O spoločnosti

Hlavnou činnosťou spoločnosti auringo s.r.o. je veľkoobchod a maloobchod s drahými kovmi.

Spoločnosť má administratívne sídlo v Prahe. Spoločnosť prevádzkuje e-shop pod značkou SILVERUM, ktorý je určený najmä pre koncových zákazníkov. Pre stredných a veľkých investorov poskytuje ďalšie rozšírené súvisiace služby. Poskytuje špecializované poradenstvo zamerané na hedging, burzové a mimoburzové doplnkové investičné nástroje.

Našou filozofiou je otvorený prístup k zákazníkom. Ponúkame len vysoko likvidný a overený tovar z hľadiska pôvodu a čistoty. Ceny sú pevne spojené s burzovými kotáciami a spätné odkúpenie je samozrejmosťou. Vytvárame trh s drahými kovmi v Európe podľa vzoru už osvedčeného amerického trhu, ktorý má v USA dlhú tradíciu. Pomáhame začínajúcim aj skúseným investorom so vzdelávaním a dôležitými informáciami. Úspech a zisk dosiahnutý našimi klientmi je našou najlepšou vizitkou!

Spolupracujeme aj s ďalšími subjektmi v odvetví drahých kovov. Veľmi zaujímavý je napríklad projekt elektronického trhoviska BurzaDrahychKovu.cz. Tento portál umožňuje obchodovanie priamo medzi drobnými vlastníkmi investičných kovov. Prevádzkovateľ potom garantuje clearing a ponúka niektoré špecializované služby, ako je napríklad overovanie rýdzosti.

Váš dodávateľ rodinného striebra - už od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garancia spätného výkupu.
Tradícia
Viac ako 15 rokov na trhu.
Výhodné ceny
Garancia pôvodu a rýdzosti kovov.