Spätný výkup

Spoločnosť SILVERUM s.r.o. ponúka jednoduchý a bezproblémový výkup investičných kovov od svojich zákazníkov. Výkup je garantovaný pre všetko striebro a zlato zakúpené od spoločnosti SILVERUM s.r.o. Vďaka týmto nadštandardným službám je ponuka spoločnosti výrazne atraktívnejšia. Vďaka tomu je ponuka silverum.cz ideálnou voľbou pre kvalifikovaných investorov.

Výkupné ceny sa neustále mení podľa situácie na svetovom i domácom trhu s fyzickým zlatom a striebrom. Fyzické osoby (neplatcovia DPH) platí pri nákupe strieborných zliatkov a tehál cenu s 21% DPH. DPH je predávajúcim (platcom DPH) následne odvedená štátu. Pri spätnom výkupe preto nemožno vrátenie DPH nárokovať. Mince v osobitnom režime majú sadzbu DPH 0%. Všetko je popísané v sekcii DPH u striebra.

Výkupná cena pre STRIEBRO

mince American Silver Eagle (do 100 oz celkovo): Bid spot + 2,5% bez DPH
ostatné mince, 10 oz zliatky (do 100 oz celkovo): Bid spot bez DPH
100oz tehly, mince a zliatky v množstvách nad 100oz: Bid spot - 7% bez DPH

Aktuálný Ask spot striebra nájdete v hlavičke e-shopu.

Výkupná cena pre ZLATO

mince a zliatky (pod 1 oz celkovo): Bid spot
mince a zliatky v množstve od 1 oz: Bid spot - 3%

Aktuálni Ask spot zlata nájdete v hlavičke e-shopu.

Príklad pre striebro (spot a kurz USD sú ilustratívne) 
hmotnosť: 1 trójska unca
Bid spot striebro: $ 20
kurz EUR / USD: 1,1
výpočet výkupnej ceny: 20 / 1,1 = 18,18 EUR

Príklad pre zlato (spot a kurz USD sú ilustratívne)
hmotnosť: 1/4 trójskej unce
Bid spot zlato: $ 1.800
kurz EUR / USD: 1,1
výpočet výkupnej ceny: 1/4 x 1.800 / 1,1 = 409,09 EUR

Podmienky výkupu

Uvedené výkupné ceny platia počas štandardnej situácie na trhu a svojim klientom je garantujeme. V prípade výraznej divergencie spotovej ceny a fyzického kovu oceňujeme výkupy individuálne, podľa aktuálnej situácie.

Za uvedenú cenu vykupujeme len vlastný a nepoškodený tovar. Investičné striebro nespĺňajú vyššie uvedené dve podmienky bude ocenené individuálne a jeho odber nie je garantovaný. Neinvestičné striebro nevykupujeme.

Postup

Mince či zliatky zašlite ako cennú zásielku na našu adresu pre realizáciu výkupu:
SILVERUM s.r.o., P.O.BOX 7, 320 00 Plzeň, Česká republika

Nemožno použiť dobierku. Priložíte kópiu dokladu o nadobudnutí a ak nie je to z faktúry zrejmé, uvediete svoje osobné údaje, telefón, dátum narodenia a bankové spojenie pre platbu. Údaje sú potrebné pre vyhotovenie zmluvy o výkupe. Akonáhle zásielku odošlite, prosím povedzte túto skutočnosť vrátane obsahu zásielky mailom na info@silverum.cz alebo kontaktujte operátora na infolinke +420 605 012 333.

Po obdržaní zásielky Vás kontaktujeme. Po schválení transakcie Vám bude elektronicky zaslaná kúpna zmluva. Rozhodujúca je výkupná cena v deň prijatia zásielky, nie odoslania. Do 15-tich pracovných dní od podpisu zmluvy zašleme sumu zodpovedajúcu cene na váš účet. V prípade väčšieho objemu výkupu bude s Vami vopred dohodnutá cena a termín platby. Veľké objemy riešime v spolupráci s našimi zahraničnými zmluvnými partnermi.

Váš dodávateľ rodinného striebra - už od roku 2009.
Drahé kovy?
Silverum!
Garancia spätného výkupu.
Tradícia
Viac ako 10 rokov na trhu.
Najlepšie ceny
striebra na Slovensku.
Garancia pôvodu a rýdzosti kovov.