Strieborný zliatok Sunshine Mint 10 oz

Strieborný zliatok Sunshine Mint 10 oz
Spätný výkup
IRA Acceptable

skladom, pripravené na odoslanie

Množstvo CENA BEZ / S DPH
1-9 ksEUR 168,58 / EUR 203,98
10-49 ksEUR 167,40 / EUR 202,56
50+ ksEUR 166,05 / EUR 200,92
  • Youtube

Základné informácie

TIP: Tester pre Strieborné zliatky Sunshine

Strieborné zliatky s hmotnosťou 10 uncí sú vyrábané spoločnosťou Sunshine Mint z USA. Na lícnej strane je letiaci orol a slnko, s nápismi "SUNSHINE MINTING", označenie kvality striebra ".999 FINE SILVER " a hmotnosti "10 OUNCES".

Na rubovej strane je v šikmých pásoch polené slnko. V stredovej časti je kruhová plocha s nápisom "MINT MARKS SI" s ochranným prvkom (viditeľný iba pod špeciálnou fóliou, ktorá nie je súčasťou dodávky).

Spoločnosť Sunshine Mint patrí k popredným svetovým producentom strieborných investičných zliatkov. Strieborné zliatky Sunshine Mint sa tešia veľkému záujmu investorov, najmä kvôli likvidite na svetových trhoch. Firma Sunshine Mint vždy plne garantuje čistotu, hmotnosť i kvalitu strieborných zliatkov.

Strieborné zliatky z produkcie Sunshine Mint sú balené do PVC fólie, ktorá kvôli kontrole hologramu bude otvorená. Vybratie zliatku z fólie nemá vplyv na spätný výkup - zliatky vykupujeme aj bez pôvodného obalu.
Výhodou desaťuncových zliatkov je (oproti zliatkom s vyššou hmotnosťou) aj možnosť diverzifikácie, preto sú tieto zliatky medzi investormi veľmi obľúbené. Desaťuncové zliatky sú mimoriadne praktické pri obchodovaní.
Pri objednávke nad 20 oz cenu garantujeme za predpokladu, že pohyb kurzu striebra na burze v deň pripísania platby na náš účet nepresiahne 3% oproti stavu v deň objednávky.


Špecifikácia produktu

Minimálny odber: od 1 ks
Výška: 90 mm
Šírka: 52 mm
Hrúbka: 6.7 mm
Hmotnosť: 10 trojských uncí (311g)
Rýdzosť: 99,9% Ag
Výrobca: Sunshine Minting